Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
cibka
10. říj 2010
Naše cesta za miminkem....

O mimčo se snažíme již 3 roky, byli jsme odesláni do caru, kde jsem od roku 2009,  bylo mi  zjištěna nepravidelná ovulace, proto nám byla nejdříve doporučena 2 mesíční  snažení s clostilbegitem a naplánovaným stykem, bohužel neuspěšně.Následovala laparoskopie která byla v prosinci 2009, podle dr vše ok , udělány do vaječníků několik direk a mělo by se zadařit.  Na přelomu unora a března 2010 jsme podstoupili naše 1 ivf, stimulka byla provedena fostimonem a cetrotidem z 16 foliků bylo 16 vajíček, oplozeno bylo 10 bez icsi a do 48 hodin zbyli jen 2 embryjka a ty mi zavedli, po 14 dnech test negativní:frowning2:, kontrola krve,nějaý hcg tam je, jedná se o biochemické těhotenství, dorazila ms, která s dvou denní pauzou trvala mesíc(mezitím  neustále odebírání krve a utz, zda hcg klesá.V kvetnu bylo již vše ok a tak jsem byla odeslána na imunologii, kdy bylo po 2 mesících zjišteno, že mám zvýšené nk bunky, před dalsím pokusem máme nasadit prednison. V červenci se chystáme na druhý pokus ivf, zkusíme dlouhý protokol, po injekci dipherelinu nastal opačný efekt, místo k utlumení vaječníků se na kontrolním utz objevily 3 cysty 3 cm a spodek mam zavodnený, počkáme prý měsíc a uvidíme zda cysty zmizí. Kontrola dopadla na 1* cysty zmizeli, vše je ok, dostala  jsem injekci agolutinu aby přišla ms, měla by se dostavit do 14 dnů.( už jsem ji dostala několikrát a vždy přišla do 5 dne) nyní ms nikde,  zkouška testem zda nejsem těhotná - bohužel ne.Kontaktovala jsem dr. tem udělal kontrolní utz a odebrána krev zda je hladina hormonů nízká, vše ok začneme s krátkým protokolem.

14.9.2010 začíná stimulka na 2 ivf - stimulace fostimonem po 6 dnech kontrola + cetrotid, na kontrolním utz  je kolem 8 foliku, vypada to dobře, tentokrát bude opu dříve již 10 den. odebráno 10 foliku, z toho 8 vajuch, pro jistotu jsem dali icsi ačkoli to prý není potřeba.Následující den volají je jich 5, další den to samé stále se jich drží 5, když už tam byli 4 den tak zustali jen 2 takže nakonec po 5 denní kultivaci embryjka putují ke mě prý krásný blastocysty.

To bylo 28.9. Test má být proveden  12.10.2010, nevydržela jsem a testla 12 den, nic tam není, zázrak se nekoná. 13 den po et  11.10.2010 sem začla  navečer špinit, následující den to samé. Pro jistotu ješte dojdu na krev výsledky budou v pátek 15.10.Tak krev negativní konzultace  ohledně dalšího postupu 2.11. 2010.Kontrola proběhla ok kontrolní utz  taky v  pořádku, prý musíme vydržet dr to neviděl tak černě  pokud jsme dospěli při ivf k pk a zustali 2 embryjka tak šance je. v prosinci jsme podstoupili iui abychom jentak nečekali a výsledek jak jinak než opět negativní, takže nás nejspíš někdy po novém roce bude čekat další ivf to se ještě dohodneme. Ptala jsme se na novou metodu a prý není problém takže bychom příště zkusili picsi tak snad se zadaří...A máme tu rok 2011 tak snad pro nás bude veselejší a konečně se dočkáme toho po čem toužíme na leden jsme si dohodli iui to proběhlo 22.1.2011 a ted čekáme na výsledek..no a jak dopadl samozřejmě test negativní, navíc mi byly nalezeny 2 cysty na vaječníku takže ivf se odkládá, dostala jsem na mesíc antikoncepci a pak se mám objednat na kontrolu. Jak dlouho tohle ještě vydržím to vážně netuším.

Čti celý článek
cibka
31. bře 2010
Horší je se vzdát než být poslední
Zobraz celou zprávu