Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  cibka
  10. říj 2010    Čtené 0x

  Dočkáme se někdy toho, po čem toužíme?

  Naše cesta za miminkem....

  O mimčo se snažíme již 3 roky, byli jsme odesláni do caru, kde jsem od roku 2009,  bylo mi  zjištěna nepravidelná ovulace, proto nám byla nejdříve doporučena 2 mesíční  snažení s clostilbegitem a naplánovaným stykem, bohužel neuspěšně.Následovala laparoskopie která byla v prosinci 2009, podle dr vše ok , udělány do vaječníků několik direk a mělo by se zadařit.  Na přelomu unora a března 2010 jsme podstoupili naše 1 ivf, stimulka byla provedena fostimonem a cetrotidem z 16 foliků bylo 16 vajíček, oplozeno bylo 10 bez icsi a do 48 hodin zbyli jen 2 embryjka a ty mi zavedli, po 14 dnech test negativní☹, kontrola krve,nějaý hcg tam je, jedná se o biochemické těhotenství, dorazila ms, která s dvou denní pauzou trvala mesíc(mezitím  neustále odebírání krve a utz, zda hcg klesá.V kvetnu bylo již vše ok a tak jsem byla odeslána na imunologii, kdy bylo po 2 mesících zjišteno, že mám zvýšené nk bunky, před dalsím pokusem máme nasadit prednison. V červenci se chystáme na druhý pokus ivf, zkusíme dlouhý protokol, po injekci dipherelinu nastal opačný efekt, místo k utlumení vaječníků se na kontrolním utz objevily 3 cysty 3 cm a spodek mam zavodnený, počkáme prý měsíc a uvidíme zda cysty zmizí. Kontrola dopadla na 1* cysty zmizeli, vše je ok, dostala  jsem injekci agolutinu aby přišla ms, měla by se dostavit do 14 dnů.( už jsem ji dostala několikrát a vždy přišla do 5 dne) nyní ms nikde,  zkouška testem zda nejsem těhotná - bohužel ne.Kontaktovala jsem dr. tem udělal kontrolní utz a odebrána krev zda je hladina hormonů nízká, vše ok začneme s krátkým protokolem.

  14.9.2010 začíná stimulka na 2 ivf - stimulace fostimonem po 6 dnech kontrola + cetrotid, na kontrolním utz  je kolem 8 foliku, vypada to dobře, tentokrát bude opu dříve již 10 den. odebráno 10 foliku, z toho 8 vajuch, pro jistotu jsem dali icsi ačkoli to prý není potřeba.Následující den volají je jich 5, další den to samé stále se jich drží 5, když už tam byli 4 den tak zustali jen 2 takže nakonec po 5 denní kultivaci embryjka putují ke mě prý krásný blastocysty.

  To bylo 28.9. Test má být proveden  12.10.2010, nevydržela jsem a testla 12 den, nic tam není, zázrak se nekoná. 13 den po et  11.10.2010 sem začla  navečer špinit, následující den to samé. Pro jistotu ješte dojdu na krev výsledky budou v pátek 15.10.Tak krev negativní konzultace  ohledně dalšího postupu 2.11. 2010.Kontrola proběhla ok kontrolní utz  taky v  pořádku, prý musíme vydržet dr to neviděl tak černě  pokud jsme dospěli při ivf k pk a zustali 2 embryjka tak šance je. v prosinci jsme podstoupili iui abychom jentak nečekali a výsledek jak jinak než opět negativní, takže nás nejspíš někdy po novém roce bude čekat další ivf to se ještě dohodneme. Ptala jsme se na novou metodu a prý není problém takže bychom příště zkusili picsi tak snad se zadaří...A máme tu rok 2011 tak snad pro nás bude veselejší a konečně se dočkáme toho po čem toužíme na leden jsme si dohodli iui to proběhlo 22.1.2011 a ted čekáme na výsledek..no a jak dopadl samozřejmě test negativní, navíc mi byly nalezeny 2 cysty na vaječníku takže ivf se odkládá, dostala jsem na mesíc antikoncepci a pak se mám objednat na kontrolu. Jak dlouho tohle ještě vydržím to vážně netuším.

  horší je se vzdát než být poslední