Holky má cenu jet dnes do zoo v praze? Jak je to se zvířatky teď v zimě?
kamarádka tam byla předevčírem a říkala že lepší zoo nezažila...zvířátka aktivní, málo lidí a dokonce i panda vylezla ven 🙂) Prý si furt hráli a tak 🙂
17. únor 2013
nejlepší prý byli lední medvědi, ty byli strašně akční prý 🙂
17. únor 2013
🙂 Některá jsou venku jiná jsou ve vnitřních expozicích 🙂 Rozhodně je to hezká procházka, ale více je toho vidět ve vnitřních expozicicích jako je - pavilon savců, afrika, indonesie, jukatán, pak budou zajisté venku kozorožci ovce zvířata na dětském koutku lední medvědi koně převalského 🙂
17. únor 2013
Je to jiné v zimě,ale člověk si tam najde své 🙂 Pracovala jsem tam 4 ročky tak tu změnu mohu posoudit 🙂 Ale nejlepší je to beztak na jaře 🙂 🙂
17. únor 2013
My jsme byli v prosinci a líbilo se nám tam. Lidí málo, zvířátka natěšená 🙂,ale do každého pavilonu jsme se svlékali a zas oblékali...