Holky prosím o radu! Pořád mě bolí jedno prso. Měla jsem ho tvrdé, tak jsem ho nahřála a pak z něho dala malé pít. Tvrdé už není, ale pořád to bolí. Co s tím?
ahoj taky jsem to měla bolelo mě jedno prso tak jsem k němu malého pořád přikládala bylo to den ode dne lepší ,bolelo pak ještě asi 3 dny,,jak bys měla ale teplotu zajdi rači k MUDR.
25. črc 2011
pokud se to nezlepší nebo zhorší tak na gynekologii
25. črc 2011
po kojeni male zkus jeste odskrikat mlicko do ulevy....
25. črc 2011
Přikládej malou k tomu prsu co nejčastěji. Měla jsem to taky, ale zánět jsme naštěstí zažehnali. Ono to prso třeba den ještě bude bolet, ale pak by to mělo přejít samo.