icon

Holky prosím o radu! Pořád mě bolí jedno prso. Měla jsem ho tvrdé, tak jsem ho nahřála a pak z něho dala malé pít. Tvrdé už není, ale pořád to bolí. Co s tím?

avatar

Přikládej malou k tomu prsu co nejčastěji. Měla jsem to taky, ale zánět jsme naštěstí zažehnali. Ono to prso třeba den ještě bude bolet, ale pak by to mělo přejít samo.

25. črc 2011
avatar

ahoj taky jsem to měla bolelo mě jedno prso tak jsem k němu malého pořád přikládala bylo to den ode dne lepší ,bolelo pak ještě asi 3 dny,,jak bys měla ale teplotu zajdi rači k MUDR.

25. črc 2011
avatar
cinky
autor

@jitkaj. mě už to prso jednou bolelo... Vzbudilo mě to v noci, tak jsem to masírovala a odstříkala to a bolet to přestalo☹
@romanka30 teplotu zatím nemám... A k jaké doktorce? Obvodní nebo na gyndu?
Jinak vám oběma moc děkuji!

25. črc 2011
avatar

pokud se to nezlepší nebo zhorší tak na gynekologii

25. črc 2011
avatar
cinky
autor

@romanka30 ještě jednou děkuji.

25. črc 2011
avatar

@cinky není zač,,🙂 a gratuluji k nádherné holčičce at roste ve zdraví,,🙂

25. črc 2011
avatar

po kojeni male zkus jeste odskrikat mlicko do ulevy....

25. črc 2011