Před chvílí mi volala paní z "kontaktu" a sdělila mi skvělou zprávu! I když jsem žádala o rodičák v novém roce, mám nárok na rodičák po staru🙂 Prý jim to bylo sděleno teprve včera...🙂
cinky
autor@lucietka77 ano, budou to tak brát...🙂 A ano, tříletou. Já na dvouletou ani nemám nárok.
1. únor 2012
@cinky aha.. tak to je dobře, že to tak dopadlo 🙂
1. únor 2012
cinky
autor@lucietka77 jj... Když už jsem se smířila s tím, že teda budeme mít méně, tak taková dobrá zpráva 🙂
1. únor 2012
A jak na to přišli? Od kdy jsi byla na mazřské? Já to taky řešila, tak třeba bych taky měla nárok na starý (kéž by🙂) rodičák.
8. únor 2012
Oni to berou podle měsíce, kdy vznikl nárok? Tak to je super.. 🙂Ty máš 3 letou variantu, že?