Včera jsem zaslechla ono pověstné "CINK" ! Klube se nám první zoubek! 🙂
No to my jsme měli asi dva týdny zpátky, zvýšenou teplotu, průjem a zoubek nikde 🙂 I doktorka říkala že asi poleze a prd...ale my si počkáme 🙂
23. pro 2011
My také pořád nic..
8. led 2012
cinky
autor@lucietka77 Tak to vypadá, že Kačenka je první mimčo, z naší diskuze, které má zoubek. A ne jeden😀 Vylezly ji najednou obě spodní jedničky. A to půl roku má až ve středu 😀 Ale naštěstí proběhlo vše bez problémů... Jen ten lehký průjem dva dny před objevením.
9. led 2012
@cinky To je dobře, že to bylo relativně bez problémů 🙂. Někdy hodně pláčou, než se zoubek proklube.. Jsem taky zvědavá, kdy se proklube nám 🙂
9. led 2012
Juu, gratuluju 🙂 Naše kačka je ještě bezzubá 🙂