
1 / 14
tééééda no krásné dálnice... moc gratuluji🙂
2. říj 2012
tak to je paráda 🙂
2. říj 2012
No to je jasné 🙂 takhle silné jsem je měla taky a za měsíc budu rodit 🙂) držím palce 🙂
2. říj 2012
no tak to je jasný !!!! nááádhera!!! 🙂
2. říj 2012
to jsou krásné regulerní dvě // o těch nelze ani trochu pochybovat 🙂
2. říj 2012
na poprvé jsem měla také takhle silnou dálnici a teď je naší holčičce 8 měs. 🙂
2. říj 2012
Tééééda, to je luxusní čára!!! 🙂 Držím pěstičky 🙂
3. říj 2012
Taky jsem toužila po holčičce..a ten sen se mi splnil - tak přeji, ať se splní i Tobě!!! 😵 😵
3. říj 2012
gratuluju 🙂
4. říj 2012
claire90
autor@martanek1989 děkujii 🙂
4. říj 2012
Jů, úúž? Šikulky...gratuluju moc 🙂
9. říj 2012
gratuluji 🙂, tento plastík s proužkama taky znám
28. říj 2012
krásné dálnice 🙂 ty moje budou mít v prosinci dva roky...Ale já je na tom testu nečekala 😀