Holky máte zkušenosti s plaváním miminek v mosteckým Aquadromu? Dělá se tam přímo plavání pro prťata - je tenhle bazén přístupnej normálně, nebo je nutná rezervace na těch Aquachobotničkách? Díky
a tam je nutná rezervace přímo na Aquachob.....
My tam byli a malému bylo 7 měsíců a nikdo nám nic neřekl, dokonce jsem tam měla sebou i autosedačku a bez problémů, malej vegetil buď na lehátku nebo byl v tom bazénku pro nejmenší. 🙂
@kaverin
@helcav27 díky holky, já bych radši do klasickýho, ať se taky protáhnem, i když s malou bychom byli v tom dětským a max si skočil jeden vždycky sám zaplavat, ale chci aby se to líbilo hlavně jí a aby nás pustili no, bude jí 5m až tam pojedeme 🙂 proberu to ještě s chlapem po práci 🙂
já jsem psala o klasickým bazénu co je v Mostě já ani nevěděla, že se tam dětský bazén dá pronajímat 🙂 tak malé vemte ten kruh, co v něm dítě sedí a můžete do velkýho všichni. 🙂
@helcav27 já chci koupit ten Babyring, ale ten je jenom do 1m, takže spíš budeme v tom malým 🙂 v tom klasickým s křížem mezi nohama se bojím, aby se moc neklátila 🙂 jako hlavičku už drží, ale občas se ještě zakynklá 🙂 a ten dětský je prý o něco málo tepleší, co mi říkala kámoška, tak to snad pro mí bude menší šok, doma se zatím koupe jenom v teplý vaničce 🙂
Voda je tam kolem 30 stupňů a celá hala je taky vytopená na příjemných 30 stupňů. 🙂
Jo měla jsem jí u bazénu položenou u lehátka.
plavání pro mimča je na Aquachobotničkách, musíš si zaplatit kurz.... my jsme chodili s prvním od tří do sedmi měsíců, ale přístup paní majitelky mě pak odradil... jinak jde pronajmout o víkendu ten jejich bazének na soukromý "plavání".