Tak jsme si včera jeli pro kočík, přijeli jsme dom, začnu dělat večeři a drahouš něco šteluje s foťákem, tak se ptám co vyvádí a on mi praví "no musím ti ho nafotit, abys ho mohla dát na koníka" 😀 😀
claire90
autor@peetruszka docela mě to překvapilo, když pořád tvrdí jak ho to s..e 😀
9. led 2013
Jéé to je roztomilý 😀
9. led 2013
@claire90 Přesně tak. Vždycky: Ježíši, zase seš na tom koňovi? 😀
9. led 2013
😀 jeeee, ty už sis ho tak hezky vycvičila 🙂
9. led 2013
Šikula, už ví 😀