icon
1 / 19
Rok 2010, tedy 1. narozeniny - rok Hrocha:o)
avatar

Ten je super :D

17. lis 2011
avatar

taky sme měli hrocha v Česku k prvním narozeninám. Byl to tyrkysový hrošák 😀

17. lis 2011
avatar

krásný dortík 🙂

17. lis 2011
avatar

Tak ten je opravdu nádherný. Dokonalost sama. 🙂

17. lis 2011
avatar

překrásné obdivuji 🙂

17. lis 2011
avatar

nadhera, manzel miluje hrochy takze tez obdivuje 🙂

17. lis 2011
avatar

toho hrocha jsme měli taky viz.album dorty 🙂 super.....náš byl více modrej,ale dobrej byl stejně určitě jako Vááš

17. lis 2011
avatar

jezkovy vocka ten je krasny! skoda ho vubec snist 😉

17. lis 2011
avatar

kdo ti dělal ten dort?

19. led 2012
avatar

@kooblich kamarádka:o)

19. led 2012
avatar

😀 víš co mi to hned připomnělo?? V Ocelových magnoliích toho pásovce 😀
Jinak kamarádka peče skvěle a má super nápady, ta silnice s autama je boží 🙂

6. únor 2012