
1 / 19
Rok 2010, tedy 1. narozeniny - rok Hrocha:o)
taky sme měli hrocha v Česku k prvním narozeninám. Byl to tyrkysový hrošák 😀
17. lis 2011
krásný dortík 🙂
17. lis 2011
Tak ten je opravdu nádherný. Dokonalost sama. 🙂
17. lis 2011
překrásné obdivuji 🙂
17. lis 2011
nadhera, manzel miluje hrochy takze tez obdivuje 🙂
17. lis 2011
toho hrocha jsme měli taky viz.album dorty 🙂 super.....náš byl více modrej,ale dobrej byl stejně určitě jako Vááš
17. lis 2011
jezkovy vocka ten je krasny! skoda ho vubec snist 😉
17. lis 2011
kdo ti dělal ten dort?
19. led 2012
😀 víš co mi to hned připomnělo?? V Ocelových magnoliích toho pásovce 😀
Jinak kamarádka peče skvěle a má super nápady, ta silnice s autama je boží 🙂
6. únor 2012
Ten je super :D