icon
13 / 19
A k tomu ještě dostala dvě krásné pravé - jednu od Jakoubka, druhou od tatínka:o*
avatar

Krásnej a určitě mocc dobrej 🙂

19. únor 2012
avatar

Nádher dortíky, všechny 🙂 Tak krásnou oslavu a dobrou chuť 🙂

19. únor 2012
avatar

@masula
@arianka Díky, je mňamózní:o)

19. únor 2012