icon

Ahoj holky, mám trošku mimo ale důležitý dotázek. Jdeme na ples a mám krátké modré tyrkysové šaty, černé boty, prosím jaké vzít silonky, černé nebo tělové?

avatar

telove

7. bře 2014
avatar

cerne by pusobily lacinne, pubertalne, na ples ne

7. bře 2014
avatar

Určitě tělové

7. bře 2014
avatar

určitě tělové

7. bře 2014
avatar

určo tělové

7. bře 2014
avatar

Žádné. Místo toho si kupte silonky ve spreji
http://skolastylu.cz/tematydne/detail/72

7. bře 2014