icon

Holky poradte prosím jakou barevnou variantu zvolit pro chlapečka, nemůžu se rozhodnout. děkuji

1
2 2
avatar

Buď 1 nebo 3. Mě se teda nejvíc líbí 3 😀

22. srp 2014
avatar

Mně se taky líbí nejvíc 3, i já na ní mám zálusk, pokud bude buffalo, tak barva je jasná 🙂

22. srp 2014
avatar

Ta 2 je krasna, ale neprakticka. 3 je taky moc pekna, ale volila bych 1

22. srp 2014
avatar

já bych volila 3, líbí se mi nejvíc....🙂

22. srp 2014
avatar

tak že by Petrol? zatím vede 🙂

23. srp 2014