Mně se taky líbí nejvíc 3, i já na ní mám zálusk, pokud bude buffalo, tak barva je jasná 🙂
22. srp 2014
Ta 2 je krasna, ale neprakticka. 3 je taky moc pekna, ale volila bych 1
22. srp 2014
já bych volila 3, líbí se mi nejvíc....🙂
22. srp 2014
corinka2005
autortak že by Petrol? zatím vede 🙂
23. srp 2014



Buď 1 nebo 3. Mě se teda nejvíc líbí 3 😀