icon

Která je lepší autosedačka - vajíčko? Cybex nebo Maxi cosi???

avatar

To asi nelze říct, obě jsou na předních příčkách testů jeste s Romerem.

5. říj 2014
avatar

My máme Recaro, neuvažovala si o té značce?

5. říj 2014