icon
1 / 1
avatar

Určitě tmavá 🙂

4. říj 2017
avatar

Tmavá je decentnejsi, pro děti se mi líbí víc

4. říj 2017
avatar

tmava🙂

4. říj 2017
avatar

Tmavá

4. říj 2017
avatar

Tmavá 🙂

4. říj 2017
avatar

tmavá

4. říj 2017
avatar

Ta prvni

4. říj 2017
avatar

Ono jde o to, kdy to chces aby to nosil.. uplet mas tenky, to je tak na prelom leta a listopadu. Teplakovinu pokud neni zateplena, tak davam ted.

4. říj 2017
avatar

Tmava..🙂a muzrs mi rict odkud je mela bych zajem..😉

4. říj 2017
avatar

@nikinoo fb skupinka manamaflastr

4. říj 2017
avatar

Moc dekuji všem za rady,objednána tmavá

4. říj 2017