Tmavá je decentnejsi, pro děti se mi líbí víc
4. říj 2017
tmava🙂
4. říj 2017
Tmavá
4. říj 2017
Tmavá 🙂
4. říj 2017
tmavá
4. říj 2017
Ta prvni
4. říj 2017
Ono jde o to, kdy to chces aby to nosil.. uplet mas tenky, to je tak na prelom leta a listopadu. Teplakovinu pokud neni zateplena, tak davam ted.
4. říj 2017
Tmava..🙂a muzrs mi rict odkud je mela bych zajem..😉
4. říj 2017
corinka2005
autor@nikinoo fb skupinka manamaflastr
4. říj 2017
corinka2005
autorMoc dekuji všem za rady,objednána tmavá
4. říj 2017

Určitě tmavá 🙂