Maminky co zabírá vašim miminkům na bolení bříška? Máme espumisan a přijde mi že výsledek žádný...
Biogaja a nekomu infacol ten nam tedy nezabral. A jinak tresnove pecicky nahrate na pupik.
3. říj 2014
u nás nic, jen trošku BabyCalm a pak Lactobacilky - ale my je začali bohužel dávat až kolem 3/4 roku - měli jsme začít dřív ☹ Nám třeba nepomohli ani ty BioGaia a po poradě s doktorkou jsme je vysadili, protože po nich byla ještě horší. Jinak cvičit a nahřívat a vydržet!
3. říj 2014
Espumisan nam nepomahal byla to zbytecnost presli sme pak na babycalm a trada byl klid.
3. říj 2014
Probiotika
3. říj 2014
nám právě espumisan pomáhá bezvadně 😅
3. říj 2014
Baby calm - u nas ani Espumisan, ani Sab simplex nezabral...