Maminky dáváte miminkům Vigantol? já jen že nějak často zapomínám dávat a Mudr. se mě stále ptá, ještě máte? a já ano ano, a mám skoro celou lahvičku
Taky jsem na zacatku zapominala tak často,ze jsem vlastne vubec nedavala..vzpomnela jsem si treba 2x do tydne.. Tedka si ho davam tak,abych ho mela na ocich a davam jednu kapku v noci do mleka. Precetla jsem si totiz,co by se maly mohlo stat z nedostatku decka a to me celkem vydesilo,takze si to fakt hlidam..
Ja vypotřebovala do roka asi jednu a max. tretinu druhé lahvičky. Davala jsem přes rok, pac je maly lednovy.
Byla sem na tom podobne.... :-/
Já dávám pořád, dceři (skoro 4 roky), synovi (1,5) a i sobě 🙂 přes zimu to hlídám, ze začátku jsem taky občas zapomněla, ale taky jsem si přečetla, co hrozí malým dětem z nedostatku vit. D a od té doby jsem byla opatrnější....
Zapominame, ale lahvicku by mela vydržet do roka určitě takze klidne kyvej ze mas a dáváš🙂
já ani nezapomínám, spíš schválně nedávám pravidelně. když jsme venku, raději ji postavím na sluníčko, než bych to do ní cpala, ale když je venku hnusně nebo se ven nedostaneme, tak jí to holt kapnu 😅
@blahova_andrea U nás si to vzal na starosti Tomáš, ten občas zapomíná a já mu to ochotně nepřipomínám 🙂
@leni_tom tak u nás mám vše okolo dětí na starosti jen já, takže mě nikdo nic nepřipomene a ani se nemůžu vymlouvat, že zapomněl někdo jiný 😅
Dávám každý den jednu kapku a mám tam pořád půlku 🙂
@leni_tom No vidíš a mě doktorka řekla, že za rok vykapu tři lahvičky 😀. Asi dělám malé kapky.
Většinou jsem zapomínala.