Maminky jak dlouho se leží po císaři v porodnici když nejsou komplikace a zdrav. problémy?
cca 5-7 dní myslím
ono taky záleží jak kde...někde při normálním porodu pouštějí po 3 dnech někde až po 5..to samé s císařem, ale okolo těch 5 se to pohybuje
5 dní a 6. den jsem se měla vrátit na stehy, tak jsem zůstala o den dýl.
já byla týden.
Já jsem šla 5. den domů
JÁ šla 5-tý den domů, u prvního 6-tý, měla jsem ztrátu krve větší u prvního
Já šla 6. den domů. 2x 🙂
čtvrtý den mě pouštěli, hned ráno
Já šla 5. den domů 🙂
ufff to jsem si oddychla, byla u nás rodina, a strašili mne že tam budu 14 dnů, tak jsem si říkala to je trošku moc, asi to brali podle sebe, 20 -40 let zpátky
Niki ty cekas mimi? jeee,tak hodne stesti v prubehu tehu 🙂
@vlastecka87 Ano Vlasti, a moc děkujíííí
4-5dni