Maminy už víte co budete kupovat k vánocům pro vaše cca 2,5 leté chlapečky?
My budeme kupovat tabuli na kreslení křídou a fixou,auto od bruderu,pokladnu s penezi a pak nějaké ty ponožky 😀
6. říj 2016
Mame koupenou Albi elektron.tuzku s knizkou pernikove chaloupky, pak mame slibene na odkup slapaci kolo na jaro,tak ho vezmeme uz pod stromecek, klasicke knizky,pak bagr s tim kinet.piskem, a obleceni nejake nejnutnejsi -to neni jen od nas,tyto darky rozhodim do cele rodiny😉
6. říj 2016
corinka2005
autor@caboonek jakou čtyřkolku?
6. říj 2016
corinka2005
autor@misar91 pokladna super nápad,auta bruder jsou top
6. říj 2016
čtyřkolku, knížky, dvd, oblečení s komerčními postavičkami. Už jen zabalím🙂