icon

Máte některá zkušenost s touto zavinovačkou Maja od Emitexu? dá se použít místo fusaku na jaro, léto, podzim nebo je fusak jarní, letní, podzimní v tomto ohledu lepší?

avatar

Mam ji uz ji, ale nepouzivam. Pokud ji chces na maly miminko tak je i jako fusak super, ale je to tak na prvni 4mesice. Ale ja ji mela moc rada, je fajn, ze se tam miminko hezky zabali🙂

7. kvě 2014
avatar

My máme a využívali jsme do autosedačky i do kočárku u první dcery přes léto, když bylo chladněji a pak i na podzim (je narozená v květnu). Pak už se do ní nevešla, je to cca do půl roku až 9 měsíců řekla bych dle velikosti dítěte.

7. kvě 2014
avatar

je to fajn ale vydrzi ti to na chvilku kdyz uz tak spis od emitexu klasicky fusak ktery dole rozepnes a zkratis a s ditetemjak roste zas pripnes a prodlouzis🙂

7. kvě 2014
avatar

Je super, používala jsem jí do kočárku i do autosedačky. Je tedy tak do půl roku, ale mě se investice vyplatila. Mám nachystáno i pro další miminko 🙂

7. kvě 2014