Podle mne je vnitřek kočárku spíše šedý, tak bych dala zavinku šedou, aby to víc ladilo 🙂
26. kvě 2014
taky bych nedávala tu černou. ta poslední je béžová? já ji viděla do růžova 😅 no asi bych šla do té šedé.
26. kvě 2014
corinka2005
autorTaky jsem nejvíc pro šedou ale nebyla jsem si jistá, moc vám holky děkuju!
26. kvě 2014




já bych asi černou nedávala, vzhledem k flekům možná tu šedou, ale nejvíc se mi líbí ta béžová🙂