Sháním velkého plyšáka - medvěda, máte tip aby to nebyl kýč a byl fakt hezký?
@corinka2005 v kiku budou ted od 11.11 nídherné a veliké...
24. říj 2015
v pepcu mají taky nádherné medvědi
24. říj 2015
Sháním velkého plyšáka - medvěda, máte tip aby to nebyl kýč a byl fakt hezký?
@corinka2005 v kiku budou ted od 11.11 nídherné a veliké...
v pepcu mají taky nádherné medvědi
teď budou mít metrové v kik...zrovna jsem koukala na leták