Tak já to dneska riskla, vyprala a schovala zimní bundy a boty, snad nezmrzneme
Taky jsem to dnes zčásti udělala. Hlasi oteplení tak snad to zvladnem.😊
26. bře 2016
já mám takto půlku a druhou se odhodlávám 🙂 kéž by to jaro přivolalo, když hromadně schováme to zimní 😀
26. bře 2016
Taky jsem nad tim uz premýšlela