icon

To vybírání a rozhodování se je nadlidský výkon....

1
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

osobně bych řekla, že není nad čím váhat a pokud máš finance na bugaboo, určitě bych ho volila 🙂

11. dub 2014
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Holky a v čem jsou ta všechna pozitiva na bugaboo?a kolik byjde komplet pouzitelný kočárek?vsude vidim jen základní set

11. dub 2014
avatar

No a já vám pomůžu 😀 Trojkola a Jané super! Mám Slalom a jsem stoprocentně spokojená, jak ve městě, tak v terénu.

11. dub 2014