icon
7 / 81
6.den konečně jedeme domů
avatar

To je bobík 🙂 a jak je malinkej v tý oooobrovský sedačce :D a určitě volá ať už přijedeme :D

11. kvě 2010
avatar

Krásnej 🙂

12. kvě 2010
avatar

Jéééééééé,............ten je roztomilej. 😵

12. kvě 2010
avatar

já ti nevím, ale tohle je prostě ta nejroztomilejší fotka miminka z celýho modrýho koníka 🙂 tu si stáhnu na plochu 😀

9. črc 2010
avatar

To je slaďátko!!!!!

26. črc 2010
avatar

Booozinku milej, uz jsem uplne zapomela jak je to malinky, kdyz to na nas vykoukne, ty nas poklaaadky 🙂

2. srp 2010
avatar

překrasnej --))

4. srp 2010
avatar

Jéjku, ani ho v tý sedačce není pomalu vidět, bobíška.... Hezoučké miminko!

15. zář 2010
avatar

jejda to je úžasý

23. srp 2011
avatar

Jujky, to je koblížek nádhernej. 🙂)

9. zář 2011