
7 / 81
6.den konečně jedeme domů
Krásnej 🙂
12. kvě 2010
Jéééééééé,............ten je roztomilej. 😵
12. kvě 2010
já ti nevím, ale tohle je prostě ta nejroztomilejší fotka miminka z celýho modrýho koníka 🙂 tu si stáhnu na plochu 😀
9. črc 2010
To je slaďátko!!!!!
26. črc 2010
Booozinku milej, uz jsem uplne zapomela jak je to malinky, kdyz to na nas vykoukne, ty nas poklaaadky 🙂
2. srp 2010
překrasnej --))
4. srp 2010
Jéjku, ani ho v tý sedačce není pomalu vidět, bobíška.... Hezoučké miminko!
15. zář 2010
jejda to je úžasý
23. srp 2011
Jujky, to je koblížek nádhernej. 🙂)
9. zář 2011
To je bobík 🙂 a jak je malinkej v tý oooobrovský sedačce :D a určitě volá ať už přijedeme :D