
3 / 81
konečně s mamkou
@jaru30 ...ja taky :( a pri druhem o to taky prijdu :( ...ale nadherny moment....maminka je velice stastna a miminecko taky....gratuluju.
23. bře 2011
To je krásné, taky jsem si to užívala. 🙂
9. zář 2011
Krásné,moc Vám to spolu sluší 🙂
15. zář 2011
ježiš, to je krásný!!!! 😵 A o tohle jsem přišla...tak snad při druhém 🙂