
18 / 81
Teeeda vy se vzájemně nezapřete...jste si krásně podobní🙂
4. čer 2010
Sluší Vám to. 😵
4. čer 2010
sluší!!! parádní fotka 🙂
14. čer 2010
Mamca se dala od porodu krasne do gala 🙂 moc slusi 🙂)
2. srp 2010
Souhlasím.Mámka je hezká a malinkej po ní 🙂
5. říj 2010
Moc pěkná fotka! 🙂
10. bře 2011
s mamkou docela ladíme 😉