icon
20 / 81
Fanoušek 1 měsíc a 1 týden
avatar

týjo vypadá větší než minule 😀 😀: -D ale myslim, že to zase bude optickej klam, protože v ruce byl teda fakt malinkatej...a natož to malý nic přebalovat, to je snad ještě menší 😀

11. čer 2010
avatar

Je roztomilej🙂)

14. čer 2010