
21 / 81
Kuk na tety koníkajdy, Fanoušek 40 dní
Tééééda,................to je číro! 😵
11. čer 2010
tak nevím, ale není celý tatínek? vlásky jste vyčesali kouzelně
14. čer 2010
No výborná fotka🙂)
14. čer 2010
Fanoušek se měl jmenovat Oskárek 🙂))))
8. črc 2010
🙂)) neeee, oskárek je lidový název pro sluníčko 🙂)))
9. črc 2010
Zlatíčko roztomilý.