icon
21 / 81
Kuk na tety koníkajdy, Fanoušek 40 dní
avatar

Zlatíčko roztomilý.

11. čer 2010
avatar

Tééééda,................to je číro! 😵

11. čer 2010
avatar

tak nevím, ale není celý tatínek? vlásky jste vyčesali kouzelně

14. čer 2010
avatar

No výborná fotka🙂)

14. čer 2010
avatar

Fanoušek se měl jmenovat Oskárek 🙂))))

8. črc 2010
avatar
crawler
autor

@snajecka jujda..asi mám mezery...to je nějaká postavička z pohádek?🙂

8. črc 2010
avatar

🙂)) neeee, oskárek je lidový název pro sluníčko 🙂)))

9. črc 2010
avatar
crawler
autor

@snajecka jujda - díky za objasnění 😉 jojo, je to naše óbr sluníčko😀

9. črc 2010