
25 / 81
2 měsíce
Přesně takovou žabičku mám ještě v bříšku a takhle ho tam cítím 🙂 ... hlavička mezi žebry a mrňavé nožičky mě kopou úplně dole 🙂
26. črc 2010

Přesně takovou žabičku mám ještě v bříšku a takhle ho tam cítím 🙂 ... hlavička mezi žebry a mrňavé nožičky mě kopou úplně dole 🙂
ježiiiiš, to je žabička 😵 😵