
38 / 81
crawler
autorJosef 🙂 manža mu říká Franz Josef 😀DD
26. črc 2010
gratuluji, že už doma nemáte pohánka 😀
26. črc 2010
Jé křtiny. Jste krásná rodinka. Byla jsem na křtinách kámoščině holčičce a bylo to moc pěkný. Bohužel nejsme věřící, tak u nás křtiny nebudou.
4. srp 2010
tak my už občánci jsme a příští týden už bude i křesťánek 🙂 František je krásné děťátko a moc vám to jako rodince sluší 🙂
20. zář 2010
crawler
autorto gratulujeme!🙂 my budeme občánci až dne, kdy nám bude přesně 5 měsíců 😀 takže na focení v té kolébce bude vypadat trošku směšně🙂
20. zář 2010
a jaké je tedy jeho druhé jméno? František.......?