icon
42 / 81
jo takhle by se to líbilo tatínkovi i malýmu...:-)
avatar

tyjo tak to je huuuustýýýý :D ale je jim tam spolu očividně dobře 🙂

2. srp 2010
avatar

😀 😀 Taťka je pěkně skladnej 😀

3. srp 2010
avatar
crawler
autor

@jaru30 nó na to, že má 185cm, tak jo 😀

3. srp 2010
avatar

no to je dobrý jak se tam poskládal táta🙂))

3. srp 2010
avatar

Tak budeš mít aspoň celou postel pro sebe 😀

3. srp 2010
avatar

😀 No co dodat 😀 😀 Paráda

3. srp 2010
avatar

že bych to tu taky tak zavedla ,ale asi by ta postel praskla manžel má skoro 100kg

25. srp 2010