
42 / 81
jo takhle by se to líbilo tatínkovi i malýmu...:-)
😀 😀 Taťka je pěkně skladnej 😀
3. srp 2010
no to je dobrý jak se tam poskládal táta🙂))
3. srp 2010
Tak budeš mít aspoň celou postel pro sebe 😀
3. srp 2010
😀 No co dodat 😀 😀 Paráda
3. srp 2010
že bych to tu taky tak zavedla ,ale asi by ta postel praskla manžel má skoro 100kg
25. srp 2010
tyjo tak to je huuuustýýýý :D ale je jim tam spolu očividně dobře 🙂