
4 / 81
ze svitavského deníku :-)
Krásný.Vím,co je rodit Františka.Taky ho mám,ale my byly větší.4460g 53cm a hlavička 46cm.Prvorozený syn je to krásná věc.Jinak je nádherný ať dělá jen radost a je zdravý
11. bře 2011
ale bohužel nevím,jaké je to císařem
11. bře 2011
Proč?Protože jsem byla 20hodin bez vody,malý se mi narodil modrý a byl v noci v inkubátoru a já jsem dopadla špatně.Musely mě stejně šít pod narkózou a nevypadalo to dobře tak proto.Druhé stejně nemůžu rodit normlně tak proto.Správně jsem měla jít císařem,ale doktorka mi to zapinkala.Taky měla pokárání
11. bře 2011
Nádherné nedělňátko
23. bře 2011
Jé,ty jsi ze slatiňan?? 🙂
23. říj 2013
No jasně, V Rosicích mám babičku a z Chrasti mám kamarádky a nevlastní ségru.
Jsem Chrudimačka 🙂
23. říj 2013
nádherný miminko 🙂 🙂