
46 / 81
v křesle to je prča:-)
krásná fotka! 🙂
4. srp 2010
to je skříteček 😀 krásnýýýýýýýýýý 😀 😀 😀
4. srp 2010
crawler
autoruž se těšíš až si skřítka pochováš? 😀 upozorňuji předem, že už začal tahat za vlásky a dělá to rááád😀 dnes jsem mu jich mezi prstama nechala aspoň 20 :-/ ale ty jich máě až až, tak to nebude vadit 😀
4. srp 2010
já si je dám do culíku 😀 a preventivně si vezmu krátký naušničky, nebo radši pecky do uší 😀 😀 😀
ale už se mooooc těšim až si ho pomuchlám 🙂
7. srp 2010
skřítek 😀