
47 / 81
4 měsíce
týjo to je mazec...to to utiká...
25. srp 2010
crawler
autorto teda! 🙂 už je mi jasný, že se ani nenaděju a začneme se snažit o druhý 😀
25. srp 2010
ale di ty...ani mě nezlob...ale myslim, že dřív budeš mít ty druhý než já první... :-/
26. srp 2010
Už?!....................No je fakt nádhernej a oběma to moc sluší. 😵