
54 / 81
Hrůza,............jak to letí. 🙂
6. říj 2010
týjo dyť je to jak včera co jsem šmudlu krmila na univerzitě...a to mu byl měsíc...
11. říj 2010
týjo dyť je to jak včera co jsem šmudlu krmila na univerzitě...a to mu byl měsíc...
11. říj 2010
crawler
autor@klarkakrejcova jojo Klárinko...letí to neuvěřitelně...už to není to malinký spavý miminečko😀 chce pořád sedět a dovádět....😉
12. říj 2010
4,5 měsíce