
61 / 81
5.1.2011 v mámině čepici
Ahoj, je ti podobnej 🙂
5. led 2011
a že by měl i mamčinu fixu?že se ten šmudla s tebou učí, co?
9. led 2011
crawler
autorHihi😀 přesně jsi to odhadla🙂 btw státnicuju 2.2., tak drž palečky - budu to fakt potřebovat :-/
9. led 2011
teda, ty máminy čepice frčej,co? u nás taky je na prvním místě..jen mi sem nejde vložit☹ je to fešák..
10. led 2011
týjo tak to se drž, budu na tebe myslet 🙂 to zvládneš 🙂 a jestli ti šmudlík podtrhává, tak se to musí učit jedna báseň 😀
11. led 2011
vau, fešák 🙂