icon
61 / 81
5.1.2011 v mámině čepici
avatar

vau, fešák 🙂

5. led 2011
avatar

Ahoj, je ti podobnej 🙂

5. led 2011
avatar

a že by měl i mamčinu fixu?že se ten šmudla s tebou učí, co?

9. led 2011
avatar
crawler
autor

Hihi😀 přesně jsi to odhadla🙂 btw státnicuju 2.2., tak drž palečky - budu to fakt potřebovat :-/

9. led 2011
avatar

teda, ty máminy čepice frčej,co? u nás taky je na prvním místě..jen mi sem nejde vložit☹ je to fešák..

10. led 2011
avatar

týjo tak to se drž, budu na tebe myslet 🙂 to zvládneš 🙂 a jestli ti šmudlík podtrhává, tak se to musí učit jedna báseň 😀

11. led 2011