
62 / 81
na Štědrý den (7,5m)
Šikulka 😎
Nás to čeká ještě za hóódně dlouho. ☹
6. led 2011
to už je hlídání,co? je to šikulínek..a tady v něm vidím taťku🙂
10. led 2011
jééé mrňous už ubec není mrňous, dyk snad roste před očima 😀
11. led 2011
těch vlásků, krásnej 🙂
11. led 2011
No tomu to jde a ten úsmev🙂)
12. led 2011
ten je sladkej, vlasatej a šikovnej🙂
25. únor 2011
ježiš to je krásnej kulíšek 😵 a šikovnej!!!