icon
62 / 81
na Štědrý den (7,5m)
avatar

ježiš to je krásnej kulíšek 😵 a šikovnej!!!

5. led 2011
avatar

Šikulka 😎
Nás to čeká ještě za hóódně dlouho. ☹

6. led 2011
avatar

to už je hlídání,co? je to šikulínek..a tady v něm vidím taťku🙂

10. led 2011
avatar

jééé mrňous už ubec není mrňous, dyk snad roste před očima 😀

11. led 2011
avatar

těch vlásků, krásnej 🙂

11. led 2011
avatar

No tomu to jde a ten úsmev🙂)

12. led 2011
avatar

ten je sladkej, vlasatej a šikovnej🙂

25. únor 2011