icon
3 / 105
avatar

Je fakt krásná🙂 Prosím, kde sháníš materiál? Díky 🙂

25. čer 2013
avatar
crawler
autor

@iwij Děkuji moc za pochvalu! 🙂 Ten potištěný softshell je od jedné moc šikovné maminky, co jsem poznala tady na koni🙂 má blog mamadora, tak kdyžtak vygůgli - tuším, že je dostupný v 9 barvách - já mám doma ještě fuchsiovou - ta je dokonalá taky 😵

25. čer 2013
avatar

Děkuji 🙂, našla jsem, ale černou či jinou jednobarevnou nemá. Můžeš poradit? Našla jsem i tebe na fléru a jsi šikulka. Tak ať ti šije nit🙂

25. čer 2013
avatar
crawler
autor

@iwij jednobarevný soft jde vcelku sehnat - já ho beru v hromadkách zde v diskuzi velkoobchodně, ale jinak ho prodávají i maloobchodně - např. Gábinka, šijemdětem, apod. 😉moc děkuji za přání 😉

26. čer 2013
avatar

@crawler Díky 🙂

26. čer 2013
avatar
crawler
autor

@iwij není zač 😉 a jestli spácháš nějakou softku, tak se mi pak pochlub 🙂

26. čer 2013
avatar

Ta je vážně vymazlená! Softshell kalhoty jsem již ušila celýmu baráku 😀 a chystám se na další várku (děti povyrostli), ale na bundu si zatím netroufám... to by chtělo hodně dobrý střih, stříhnout jen tak do softshellu, zda se dílo povede, je docela drahá záležitost 😀

15. črc 2013
avatar
crawler
autor

@mili01 to já se taky vždy děsím, zda to vyjde nebo ne😀 hlavně ty zipy😀

16. črc 2013
avatar

@crawler 😀 ale máš je precizní! máš jenomo byč stroj nebo i overlock? já si objednala první úplet že udělám dupajdy pro kluky ale mám děsnej strach stříhnout !! 😀

16. črc 2013
avatar
crawler
autor

@mili01 i overlock...úplety se totiž bez něj strašně vlní no a co si budeme povídat - začištění z rubu bez overlocku prostě nejde...napiš si Ježíškovi - super je Brother 3034D - za málo peněz hodně muziky 😉

16. črc 2013
avatar

@crawler Děkuji za tip, ukládám a píšu si návrh dopisu pro Ježíška 😀

16. črc 2013
avatar

No to je úžasný!!! :-O Na kolik taková bunda vyjde? 😀 Já teď dostala krásnou od přítele, kupoval sobě i mě od stejné značky, tak by ještě Bea mohla dostat 😀

20. srp 2013
avatar
crawler
autor

@maribea a kolik má Bea velikost? cca?spočítala bych 😉 jinak pro Bea bych měla lepší nabídku - holčičtější - mám tenhle softshell ještě ve fuchsiové - čili, že ještěrky nejsou limetkové, ale fuchsiové - budu si z toho brzy bundu šít, tak uvidíš, jak to vypadá na bundě naživo 😉

21. srp 2013
avatar

@crawler má teď 92/98 ale klidně bych volila trošku větší, ať to chvíli vydrží 🙂

21. srp 2013