
3 / 105
Děkuji 🙂, našla jsem, ale černou či jinou jednobarevnou nemá. Můžeš poradit? Našla jsem i tebe na fléru a jsi šikulka. Tak ať ti šije nit🙂
25. čer 2013
Ta je vážně vymazlená! Softshell kalhoty jsem již ušila celýmu baráku 😀 a chystám se na další várku (děti povyrostli), ale na bundu si zatím netroufám... to by chtělo hodně dobrý střih, stříhnout jen tak do softshellu, zda se dílo povede, je docela drahá záležitost 😀
15. črc 2013
No to je úžasný!!! :-O Na kolik taková bunda vyjde? 😀 Já teď dostala krásnou od přítele, kupoval sobě i mě od stejné značky, tak by ještě Bea mohla dostat 😀
20. srp 2013
21. srp 2013
Je fakt krásná🙂 Prosím, kde sháníš materiál? Díky 🙂