Chodíme!!! 🙂 Od února obcházíme nábytek, ale dnes se začal pouštět a chodit přes místnost sám. Ještě včera se bál 😵
Šikulka veliká🙂 blahopřejeme
14. dub 2011
jéééé šikula 🙂 moc ho od tety a strejdy pozdravuj 😀
14. dub 2011
Chodíme!!! 🙂 Od února obcházíme nábytek, ale dnes se začal pouštět a chodit přes místnost sám. Ještě včera se bál 😵
Šikulka veliká🙂 blahopřejeme
jéééé šikula 🙂 moc ho od tety a strejdy pozdravuj 😀
Tak to je moc šikovný, gratulujeme!! 🙂