icon

Dnes se Fanouškovi prořezal 3.zoubek 😀 Jednička nahoře 😉

avatar

To ja stale cekam na prvni 🙂 Elen zacala delat divne s jazyckem,tak zeby hmmmm

7. dub 2011
avatar

jůůůů 🙂 pižižubka :D

8. dub 2011
avatar

gratulka🙂 brzo přibude čtvrtý do party

9. dub 2011