Před před před před před před před předevčírem čekáme miminko 😉 = 9dní přenášení :-/
Jéje už 9 dní :o) držim palečky a hodně štěstí 🙂
Klárinko: nejpozději ve středu musí být mimi venku - déle už to nechat nemůžou, ale v porodce bys nás ještě zastihla😉 Ale budu v Litomyšli, tak mě zřejmě spíš navštívíte někdy hromadně po domluvě, ne? 😉 Ať tak či tak - budu se moc těšit na tetky 🙂
adamci: Děkuji děkujííí🙂 N holt se mu nechce slavit narozeniny v dubnu s dalšíma 2 synovcema - chce být květňátko - holt to bude asi nějaký individualista 😀
no tak to je paráda, tak to já ve středu ráno doberu atb a až přijedete domů tak budu v naprosté pohodě, ikdyž ve čtvrtek mi vyřežou oba moudráky...
Evíku,tak jaktak koukám,tak ještě nic :D To bude mít narozky,jak já...aspoň se mi to bude hezky pamatovat🙂
no jestli mrňousek ještě chvíli vydrží, tak ho stihnu už zdravá...atb doberu ve středu ráno 🙂