Před před před před před před předevčírem čekáme miminko 😉
crawler
autorKlárinko než já porodím, tak už bude angína pryč 😀DD Ale přeju ať je co nejrychleji pryč😉
29. dub 2010
Před před před před před před předevčírem čekáme miminko 😉
Klárinko než já porodím, tak už bude angína pryč 😀DD Ale přeju ať je co nejrychleji pryč😉
jojo, jsem to já 🙂 no já už se na vás strašně těšim....ale dostala jsem angínu, takže se na vás ještě asi chvíli nepodívám :(