Touhle dobou, přesně před 1 rokem, jsem si chystala ricinový koktejl a pevně věřila, že zabere. Byl 3.den přenášení a já se bála případné automatické 2.sekce, kdyby se miminku na svět nechtělo. Díky Bohu, 3 hodiny po vypití nastaly kontrakce 😵
z čeho je ricinový koktejl? že bych to zkusila 😀
@ninad
@linpil děvčata,máte po TP, tak můžete vyzkoušet 😉 10ml ricinového oleje (kupte v lékárně) + 300ml 100%meruňkového džusu nebo kompotu a hlt (cca necelou polévkovou lžíci)čistého alkoholu - např. slivovice,ale já použila Becherovku. Smíchat, vypít a pokud je dítě i matka připravená,tak do 3 hodin nastanou kontrakce vedoucí k porodu 😉Recept je dle porodní asistentky Stadelmannové a je zde na koníku i diskuze 😉
Ty jo, to snad ani není možný, že je to už rok, co jsemnapínavě očekávala narození Lindy. Ten čas tak letí. Všechno nejlepší berušce!
tak to máme stejně staré kluky 🙂, taky slavíme dneska třetí narozeniny . Přejeme hodně štěstí Františkovy k narozeninám 🙂
To tak strašně letí 😕 Vždyť jsem si ji před chvílí ňuchala v porodnici..... Berušce popřej od tety všechno nej nej nej 😵 ♥
blahoželám.... pekné oslavy...
@zuzimme děkují 😵 je to šílené, když si uvědomím,jak rychle stárneme 😲 😀
@bulinka neé, Fany má 4 roky až v květnu,ale LInduška bude ve 3,20 slavit1.rok 😵 děkujeme😵
@klarkakrejcova vyřídím a děkujeme😵🙂 za chvíli si budeme ňuchňat Tvoje malé - budeš v Chrudimi, abych se tam dohrkala busem?😀
@ucitelka70 děkují, dort se chladí a zítra zakrojíme 😵
vše nejlepší přejeme 🙂
@crawler Jojo, chystám se do Chrudimi 🙂 Ale ještě chvíli vydrž 😉 😀
mš nezabral :(
a co ten koktejl obsahuje vse krom toho ricin.oleje,prosim?