V chodítku už řežeme zatáčky a bravurně couveme 🙂 Jedinej z rodiny, kdo neumí řídit je teď už jen mamka 😀 :-/
crawler
autor@klarkakrejcova Klárinko? mám to! 🙂myslím otitulování🙂
3. únor 2011
supeeeer 😀 myslela jsem na tebe opravdu poctivě 🙂 uplně až do teď jsem byla nervozní jak jsi dopadla 🙂 tak moooc gratuluju a teď už budeme moct udělat s klídečkem srazík... 🙂
3. únor 2011
crawler
autorděkujíííí a na srazík se těšííím🙂 ale už teď vím, že únor je v podstatě zabitý, protože 2 víkendy máme ples a oslavu jubilea v rodině,ale ono asi i ostatní budou chtít víc vědět dopředu datum...co takhle anketka jako loni?🙂
4. únor 2011
myslim, že budu muset něco vypustit...letos jsem to prostě nestihla s dostatečným předstihem... :-/ asi jsem taky jenom člověk ☹ hned jak bude chvilička tak nadhodim termíny...
4. únor 2011
mamko mamko 😀 styď se 😀 ale zase tě má kdo učit 😀