crca
2. kvě 2010
Od 1 roku
Ročňátka🙂
Prosím tě - jak tam dáváš ty smajlíky???
14. zář 2010
tak to joo - ale stejně jsi mi moc nepomohla - já tady ty smajlíky vůbec nemám - jenom u diskuse :o(
14. zář 2010
crca
autorJani,místo toho nosu (o,dej -..takže ne,:o),ale 🙂 a buď za to dám velký úsměv(😀),aha to se to tam zobrazí smajlík,takže to stejně neuvidíš😀,no místo o dej -,je to hned vedle : a na velký úsměv dej ne závorku,ale velké D......
14. zář 2010

































@jankatr Tatínek byl na motosrazu🙂)Byla jsem tam s babí a prababí🙂dámská jízda,teda když polevim u Matýska😀