icon
19 / 33
Na Pastvinské přehradě
avatar

sluší vám to🙂

13. zář 2010
avatar

Moc vám to sluší :o) - a kde máte tatínka (patrně za foťákem co ???)

13. zář 2010
avatar

Krásná fotečka a kočárek je taky super🙂

14. zář 2010