Hurá Matymu vylezl 3 zoubek....no ve 13 měsících úspěch🙂
my nemáme ještě ani jeden. můžu se zeptat kdy vám vylezl první?
9. únor 2011
my nemáme ještě ani jeden. můžu se zeptat kdy vám vylezl první?
9. únor 2011
Hurá Matymu vylezl 3 zoubek....no ve 13 měsících úspěch🙂
my nemáme ještě ani jeden. můžu se zeptat kdy vám vylezl první?
my nemáme ještě ani jeden. můžu se zeptat kdy vám vylezl první?
Tak to jo my máme hubu plnou zubů 🙂 teda dvě, ale takhle se to říká 🙂