icon

Adámku, vezmi si jablíčko a jdeme fotit podzimní fotky 😆

avatar

To by sa páčilo aj mojej malej😅😃

18. zář 2020
avatar

Ta je boží

18. zář 2020
avatar

Tak to je pecka 😍 to by byla naše Andy úplně podprsenka,kdyby měla takovou fotku😁

18. zář 2020
avatar

@dendulevrtule předpokládám “potěšena”

19. zář 2020
avatar

Mělo tam být poprděná😂 jako úplně hotová 😂

19. zář 2020