icon

Ahojky , tak dneská jsme byli na kontrole 18+5, kolem 11:05 nám doktorka oznámila že by sme mohli mít chlapečka , za dva dny jedeme do Pardubic na 2 screeming kde by nám to měli potvrdit, chci se zeptat co všechno válím dělali u druhého screemingu ? Moc děkuji za odpověď

avatar

Ultrazvuk

10. pro 2019
avatar

Jenom utz, počítají se kosti, kontrolují orgány... Ale teda chodí se až od 20tt, tak snad tam nebudeš moc brzy 😊

10. pro 2019
avatar

@ezratp děkuji, snad né no, včera jsem jim to říkala a oni že v pohodě

11. pro 2019